Obecbní úřad...
Úvodní strana
Informace o obci
Poplatky
Publicita projektů
Úřední deska
Úřední hodiny
Archiv zápisů zastupitelstva
Hlášení rozhlasu
Obecní zastupitelstvo
Plánované akce
Aktivity a organizace
Červený kříž
Divadelní kroužek
Myslivecké sdružení
Základní škola Louka
TJ Sokol Louka
Farnost Lipov - Louka
Hody
Pouliční turnaj ve fotbale
Volejbal
Nohejbal
Zahrádkáři
Letecko modelářský klub
DFS Lúčánek
Mužský pěvecký sbor
Sbor dobrovolných hasičů
Svazek obcí Lipov, Louka
Knihovna
Fotogalerie
Životní prostředí
Užitečné odkazy
Lúcký zpravodaj
Počasí u nás
Kontakt
Vydané články...
Novinky
Hledání...

Pokročilé hledání

TOPlistvyšlo: 3. srpna 2016  |  rubrika: Novinky  |  autor: Obecní úřad - starostka tisk článku
NOHEJBAL 2016
NOHEJBAL 2016

NOHEJBAL 2016

V sobotu 30. července přesně v 8 hodin ráno byl odstartován 18. ročník nohejbalového klání na sportovní ploše v areálu Pod Hájem. Právo prvního zápasu v pátečním rozlosování získal tým Stavoši proti týmu Limets.  V tu dobu již statečně Tomáš Hudeček otáčel rožněm na kterém opékal prasátko.

Co nám sdělil vedoucí organizačního týmu Vítězslav Šmehlík ke zdařilé sobotě. "Letošní nohejbalový turnaj začal již v pátek večer při rozlosování 120ti hráčů v 16 týmech rozdělených do 4 herních skupin bojujících o tradiční nohejbalový putovní pohár obce Louka, kde proběhlo kromě losování také předání různobarevných dresů.

Sobotní turnaj se začínal pro nás pořadatele již v brzkých ranních hodinách, kde našim hlavním úkolem bylo obnovení předchozí tradice nohejbalového turnaje a to grilovaného selete a nachystání ostatních věcí spojených s úspěšným zahájením turnaje.

V 8 hodin, kdy bylo vše nachystáno, zahájila sportovní den velkým hvizdem naše paní starostka a turnaj mohl začít na plné pecky.

Hráči vedli neúprosné souboje, ostatní hráči v týmu fandili, co jim hlasivky stačily. O netradiční výzdobu turnaje se postaral tým NC RUMETIC, kde ukázali historii nohejbalového turnaje a vystavili 18 druhů triček od prvního ročníku turnaje až po letošní 18 ročník.

Ve 12 hodin se už každému hladovému sbíhaly sliny na grilované 43 kg sele, o které se po celý den staral zkušený grilman Tomáš Hudeček. Kdo na sele neměl chuť, bylo pro něj připraveno grilované kuřecí maso.

Kolem 15 hodiny nastal ten osudový okamžik. Z každé skupina postoupily pouze 2 týmy, které bojovaly ve čtvrtfinále(Wagabond, Stavoši, Gream team, Limets, Nc rumetik, APPL, Nc kríglstar) z toho pak do finálových bojů postoupily týmy (Wagabond vs, Grean Team, a Limets vs. APPL). O první místo pak mezi sebou bojovaly týmy Grean Team( Kolacia Vašek, Šmehlík Vítězslav, Horňák Ondřej, Kučera Martin) a tým Limets (Pavlica Kamil, Lejčko Zdeněk, Sup Broněk, Mikeska Michal) kde po urputném boji vyhrál Grean Team a získal SUD Piva, a hlavně putovní pohár obce Louka. Třetí místo obsadil tým APPL a bramborovou medaili tedy 4. místo získal tým Wagabond.

1. místo    Grean Team                          2. místo  Limets

3. místo    APPL                                     4. místo Wagabond

Nyní bych chtěl poděkovat všem lidem co se starali o organizaci letošního turnaje, především klukům, co celý den trávili u grilu a děvčatům zajišťujícím občerstvení a také všem sponzorům patří velký DÍK  za podporu naší sportovní akce".

 

A další postřehy nalezneme zde a také i zde

Obecní úřad - starostka

přečteno: 2109x
Aktuality z obce...


9. září 2019
Nohejbal 2019


30. května 2019
KOŠT GULÁŠŮ


Fotogalerie...

Fotogalerie obce
Zpravodaj...
Chcete-li od nás dostávat aktuální informace, zadejte svoji emailovou adresu
Vstup do redakčního systému PORTIA.CZ
čtvrtek, 20. února 2020
celkem přístupů:
návštěvníků online: 40
CMS PORTIA.CZ [ Úvodní strana | Informace o obci | Poplatky | Publicita projektů | Úřední deska | Obecní zastupitelstvo | Plánované akce | Aktivity a organizace | Fotogalerie | Životní prostředí | Užitečné odkazy | Lúcký zpravodaj | Počasí u nás | Kontakt ]  webcreator
© 2006 - 2020, Obec Louka