Obecbní úřad...
Úvodní strana
Informace o obci
Úřední deska
Úřední hodiny
Archiv zápisů zastupitelstva
Hlášení rozhlasu
Obecní zastupitelstvo
Plánované akce
Aktivity a organizace
Červený kříž
Divadelní kroužek
Myslivecké sdružení
Základní škola Louka
TJ Sokol Louka
Farnost Lipov - Louka
Hody
Pouliční turnaj ve fotbale
Volejbal
Nohejbal
Zahřádkáři
Letecko modelářský klub
DFS Lúčánek
Úcká kucharka
Mužský pěvecký sbor
Sbor dobrovolných hasičů
Svazek obcí Lipov, Louka
Knihovna
Fotogalerie
Životní prostředí
Lúcký zpravodaj
Užitečné odkazy
Počasí u nás
Kontakt
Vydané články...
Novinky
Hledání...

Pokročilé hledání

TOPlistvyšlo: 28. prosince 2016  |  rubrika: Novinky  |  autor: Obecní úřad - starostka tisk článku
Rodiče v akci
Rodiče v akci

Rodiče v akci

S blížícím se koncem roku i my hodnotíme námi pořádané akce, které v nás vyvolávají hezké vzpomínky, úsměvy na tvářích a možná přinášejí také nová přátelství.

S velkým očekáváním jsme organizovali letošní Rodičovský bál. K tanci a poslech hrála skupina Rytmus. O výborné jídla se postaral Lukáš Pokorník. Velmi bohatou tombolu se nám podařilo připravit díky rodičům žáků naší školy, pedagogických i nepedagogických pracovníků a spoustou námi oslovených sponzorů. DĚKUJEME

Další fotečky nalezneme zde

V červnu proběhl Dětský den. Tentokrát pořádaný Pod Hájem poprve pro širokou veřejnost. Toto odpoledne překonalo naše očekávání. A nejen děti, ale také my jsme hodnotily a odcházeli velmi spokojeni.

Týden po té celé rodiny stanovali v rekreačním středisku na Vápenkách se sobotním výšlapem na Velkou Javořinu. Děti měly možnost využít fotbalové hřiště, dětské prolézačky a houpačky a také se svézt na lodičce na nevelkém jezírku.

Další fotečky nalezneme zde

A víc jak čtyřicet se nás sešlo ve strážnických vinohradech abychom se rozloučili s prázdninami.

Jménem všech, kteří pro nás připravují výše zmíněné události, vás nyní velmi ráda pozvu na příští rok. V sobotu 14.ledna se od 20.00 hod. uskuteční již tradiční Rodičovský bál. Celým večerem nás bude provázet dechová hudby Dolinečka. Všem návštěvníkům popřejeme šťastnou ruku při losování kola štěstí. Ani letos nebudou chybět zajímavé ceny jako je víkendový pobyt pro 2 osoby, televizor, tablet, bohaté dárkové balíčky. K našemu plesu neodmyslitelně patří dobrá kuchyně a ta je spojena se jménem Lukáše Pokorníka. Tento večer vám bude nabízet: plněnou panenku švestkou, sýrem a anglickou slaninou, kuřecí prso s proscuitem, hovězí rostbíf se zeleninovým salátem, dipem a bagetkou. Vstupenky si můžete vyzvednout od úterý 3. ledna 2017 od 13.00 do 15.00 hod.

 

V sobotu 3. června 2017 se uskuteční Dětský den Pod Hájem. Tady je na místě říct, že na popud kapely FO3, kterým se dobře hrálo v našem přírodním areálu. A také je překvapil velký zájem dětí o všechny aktivity, které byly pro ně připraveny. Mí organizační kolegové nápad podpořili a začátkem června se na vás všechny těšíme. Opět bude navazovat rocková zábava pro širokou veřejnost. Od 30.6. do 2.7.2017 budeme stanovat. Místo upřesníme.

S prázdninami se rozloučíme 26. srpna 2017 na již 5. Rockovém kempu. Všem kdo nám pomáhají s organizací děkuji za pomoc.

Fotečky z letošního ročníku máme zde

Přeji vám klidnou adventní dobu, šťastné vánoce strávené s těmi nejbližšími.

Obecní úřad - starostka

přečteno: 983x
Aktuality z obce...
23. května 2018
Stavění máje17. května 2018
Mladé Horňácko 2018
19. dubna 2018
12. Košt trnek

17. dubna 2018
Ukliďme Česko


18. března 2018
Práce zaměstnanců

18. března 2018
Přednáška lékaře

18. března 2018
Balady z pod Javoriny

26. února 2018
Přednáška

Fotogalerie...

Fotogalerie obce
Zpravodaj...
Chcete-li od nás dostávat aktuální informace, zadejte svoji emailovou adresu
Vstup do redakčního systému PORTIA.CZ
středa, 23. května 2018
celkem přístupů:
návštěvníků online: 574
CMS PORTIA.CZ [ Úvodní strana | Informace o obci | Úřední deska | Obecní zastupitelstvo | Plánované akce | Aktivity a organizace | Fotogalerie | Životní prostředí | Lúcký zpravodaj | Užitečné odkazy | Počasí u nás | Kontakt ]  webcreator
© 2006 - 2018, Obec Louka