Obecbní úřad...
Úvodní strana
Informace o obci
Úřední deska
Úřední hodiny
Archiv zápisů zastupitelstva
Hlášení rozhlasu
Obecní zastupitelstvo
Plánované akce
Aktivity a organizace
Červený kříž
Divadelní kroužek
Myslivecké sdružení
Základní škola Louka
TJ Sokol Louka
Farnost Lipov - Louka
Hody
Pouliční turnaj ve fotbale
Volejbal
Nohejbal
Zahřádkáři
Letecko modelářský klub
DFS Lúčánek
Úcká kucharka
Mužský pěvecký sbor
Sbor dobrovolných hasičů
Svazek obcí Lipov, Louka
Knihovna
Fotogalerie
Životní prostředí
Lúcký zpravodaj
Užitečné odkazy
Počasí u nás
Kontakt
Vydané články...
Novinky
Hledání...

Pokročilé hledání

TOPlistvyšlo: 24. září 2017  |  rubrika: Novinky  |  autor: Obecní úřad - starostka tisk článku
Rockový kemp
Rockový kemp

Rockový kemp

Sobota 2.9.2017 Strážnice - Hotařská búda

 Rockový kemp je pro mnohé rodiny s dětmi každoroční prázdninovou tečkou. I tentokrát odjíždíme na Hotařskou búdu ve strážnických vinohradech již v dopoledních hodinách. Procházkou na nedaleký kopec Žerotín si zpříjemníme dopoledne. Trasa je nenáročná s krásnými výhledy do okolí. Teploměr se šplhá ke třicítce a tak scházíme do příjemného stínu do viniční trati Podkovné k polednímu obědu.

Děti se hloučkují, kluci zkoumají okolí a sjíždí asi 20 metrovou lanovku. Děvčata si povídají a vzpomínají na prázdninové zážitky. Stejně jako předešlé roky i tentokrát je pro rodiče připravena degustace vína. Průvodcem našeho koštování a povídání o víně je vinař Jenda Vajčner.

 Po druhé hodině začínají u Hotařské bůdy soutěže a hry pro děti. Postupně přijíždějí další a další lůčtí účastníci letošního rockového klání. Nejen děti čekají na školu rocku. Tou nás provádí Walter Bartoš (lídr skupiny WB Band) se svým synem. Krátké ukázky hraní na elektronickou kytaru a vzpomínky na známé rockové muzikanty jsou příjemným zpestřením odpoledne. V pořadí pátý rockový kemp má podtitul karneval v Riu. Ve stylu brazilské samby na improvizovaném slováckém sambadromu se schyluje ke karnevalovému průvodu. I my jsme se na tuto část odpoledne pečlivě připravily. A naše snaha nebyla marná. Nás samotné překvapila nepřehlédnutelná čtyřicetičlenná skupina havajských tanečníků z Louky. Hlavní cena za nejpočetnější skupinu v podobě zahradního grilu nás neminula.

Na podiu začíná hrát host dnešního odpoledne - skupina THE HILSS z Prahy. Jejich písničky jsou příjemné na poslech a pomalé skladby svádí k párovému tanci. Úplným opakem je skupina FO3,která hraje po 18.00 hod. a baví návštěvníky ještě dlouho po půlnoci. Známé rockové písničky zvou nejen nás, ale i naše děti na parket, který se rychle plní. Je velmi teplá srpnová noc a všichni sledujeme ohňostroj, tečku za letošními prázdninami.                                        Martina Sečkařová

A další fotečky nalezneme zde

Obecní úřad - starostka

přečteno: 665x
Aktuality z obce...
18. března 2018
Práce zaměstnanců

18. března 2018
Přednáška lékaře

18. března 2018
Balady z pod Javoriny


26. února 2018
Přednáška


23. února 2018
Faśank v Louce


18. února 2018
Rodičovský bál 2018

18. února 2018
Myslivecký ples 2018


13. ledna 2018
Volby prezidenta 2018Fotogalerie...

Fotogalerie obce
Zpravodaj...
Chcete-li od nás dostávat aktuální informace, zadejte svoji emailovou adresu
Vstup do redakčního systému PORTIA.CZ
úterý, 20. března 2018
celkem přístupů:
návštěvníků online: 362
CMS PORTIA.CZ [ Úvodní strana | Informace o obci | Úřední deska | Obecní zastupitelstvo | Plánované akce | Aktivity a organizace | Fotogalerie | Životní prostředí | Lúcký zpravodaj | Užitečné odkazy | Počasí u nás | Kontakt ]  webcreator
© 2006 - 2018, Obec Louka