Obecbn�䮮.
Úvodní strana
Informace o obci
Poplatky
Publicita projektů
Úřední deska
Úřední hodiny
Archiv zápisů zastupitelstva
Hlášení rozhlasu
Obecní zastupitelstvo
Plánované akce
Aktivity a organizace
Červený kříž
Divadelní kroužek
Myslivecké sdružení
Základní škola Louka
TJ Sokol Louka
Farnost Lipov - Louka
Hody
Pouliční turnaj ve fotbale
Volejbal
Nohejbal
Zahrádkáři
Letecko modelářský klub
DFS Lúčánek
Mužský pěvecký sbor
Sbor dobrovolných hasičů
Svazek obcí Lipov, Louka
Knihovna
Fotogalerie
Životní prostředí
Užitečné odkazy
Lúcký zpravodaj
Počasí u nás
Kontakt
Vydan頨l᮫y...
Novinky
Hledá®?..

Pokro詬鍊 hled�/a>

TOPlistvyšlo: 9. července 2018  |  rubrika: Novinky  |  autor: Obecní úřad - starostka tisk článku
Dětský den
Dětský den

DĚTSKÝ DEN POD HÁJEM                                            

Sobota 2. června v areálu Pod Hájem patřila nejen lůckým dětem. 

Krátce po 14.00 hod. se zaplňovalo všech deset stanovišť, která byla pro děti připravena. Mezi nejzajímavější patřilo malování po slepu nebo střelba z airsoftové pistole. O tuto disciplínu byl zájem až do večerních hodin. Za splněné úkoly si děti odnášely balíček sladkostí, kofolu a párek.

Překvapením tohoto odpoledne byla ukázka bzeneckého kynologického klubu. Členové tohoto spolku se zabývají výchovou a výcvikem psů všech plemen. Cvičí podle národních a mezinárodních zkušebních řádů, připravují psy na zkoušky. Jejich ukázka byla velice zajímavá pro děti i dospělé a poslušnost psů byla obdivuhodná.

Bohužel nám i letos nepřálo počasí a většinu dne doprovázel déšť. Ten ale rozhodně nebyl překážkou tomu, aby si děti vystály dlouhou řadu na slíbenou zmrzlinu.

Z tohoto odpoledne si také každý mohl odnést originál tetovačku. Zájem byl velký nejen mezi dětmi a rodiči, ale našly se také odvážné babičky.

Jako každý rok se i toto odpoledne nemohlo obejít bez oblíbené židličkované. Nejen děti, ale i maminky a tatínkové soutěžili se zápalem a každý odstupující si odnesl malou drobnost, aby ta prohra tolik nebolela.

Jsem  velmi ráda, že už po třetí přijala pozvání strážnická rocková kapela FO3 (fotři) a i přes nepříznivou předpověď počasí pánové přijeli a dětem zahráli. Hlavně děvčata se na rockové písničky moc těšila a s prvními tóny jsou na parketu. Kapela přivezla dětem diplomy za splnění soutěžních disciplín a také odznáčky s jejich logem.

Odpoledne pro děti pomalu končí a areál pod Hájem utichá od dětského smíchu a povyku. Začíná večerní zábava, ale obloha se nemilosrdně zatahuje..

Děkuji všem sponzorům hlavně OÚ Louka, Střechy Kučera a Elektro Maňák.

                                                Martina Sečkařová

Další fotečky nalezneme zde

Obecní úřad - starostka

přečteno: 769x
Aktuality z obce...30. května 2019
KOŠT GULÁŠŮ


27. května 2019
Než vyměnili zámky


15. května 2019
STAVĚNÍ MÁJE

6. května 2019
UKLIĎME ČESKO
21. prosince 2018
Humor-korení života

21. prosince 2018
Vánoční strom

Fotogalerie...

Fotogalerie obce
Zpravodaj...
Chcete-li od n᳠dostᶡt aktuᬮ�nformace, zadejte svoji emailovou adresu
Vstup do redakč®­ho systé­?PORTIA.CZ
sobota, 24. srpna 2019
celkem p㴵p�
nᶚt춮� online: 865
Glyoxide - This is a Body Jewelry product that contains hydrogen peroxide and hinders healing rather than aiding it. Ear Care Solution - Solutions that are provided by jewelry boutiques and department store piercers usually contain alcohol, hydrogen peroxide, and other harmful chemicals that only aggravate a new piercing. Ointments - Antibacterial ointments or similar products only clog pores and/or kill good cells trying to heal the piercing. New piercings and sometimes irritated heavy gauge body piercing jewelry piercings can greatly benefit from a sea salt soak. This simple remedy can soothe pain and even draw out infection when it's done properly.
CMS PORTIA.CZ [ Úvodní strana | Informace o obci | Poplatky | Publicita projektů | Úřední deska | Obecní zastupitelstvo | Plánované akce | Aktivity a organizace | Fotogalerie | Životní prostředí | Užitečné odkazy | Lúcký zpravodaj | Počasí u nás | Kontakt ]  webcreator
â°? - 2019, Obec Louka