Obecbní úřad...
Úvodní strana
Informace o obci
Poplatky
Úřední deska
Úřední hodiny
Archiv zápisů zastupitelstva
Hlášení rozhlasu
Obecní zastupitelstvo
Plánované akce
Aktivity a organizace
Červený kříž
Divadelní kroužek
Myslivecké sdružení
Základní škola Louka
TJ Sokol Louka
Farnost Lipov - Louka
Hody
Pouliční turnaj ve fotbale
Volejbal
Nohejbal
Zahrádkáři
Letecko modelářský klub
DFS Lúčánek
Úcká kucharka
Mužský pěvecký sbor
Sbor dobrovolných hasičů
Svazek obcí Lipov, Louka
Knihovna
Fotogalerie
Životní prostředí
Užitečné odkazy
Lúcký zpravodaj
Počasí u nás
Kontakt
Vydané články...
Novinky
Hledání...

Pokročilé hledání

TOPlistvyšlo: 25. září 2018  |  rubrika: Novinky  |  autor: Obecní úřad - starostka tisk článku
Začátek školního roku
Začátek školního roku

Začátek školního roku

V pondělí 3. září byl zahájen školní rok 2018 - 2019. Pro nepřízeň počasí zahájení proběhlo ve školní tělocvičně. Přivítali jsme nejen žáky, kteří naši školu navštěvují více let, ale i nové prvňáčky, kteří svůj první krok do života školáků udělali společně se svými rodiči. Žáci 5. tříd se prvňáčků ujali a předali jim krásnou kytičku. Přivítání všech žáků bylo zahájeno státní hymnou. Paní ředitelka Mgr. Jana Janošková zahájila školní rok krátkým proslovem, kterým uvítala jak děti i rodiče. Několik milých slov při zahájení řekla i paní starostka Anna Vašicová, místostarosta Ing. Radim Buzík i předsedkyně školské rady paní Martina Sečkařová.

Základní školu bude v letošním roce navštěvovat celkem 49 žáků, z toho je 9 prvňáčků, které bude vyučovat paní učitelka Mgr. Eliška Lachnitová. Třídní učitelkou 2. a 3. třídy je paní učitelka Mgr. Ladislava Renčová. 4. a 5. třídy paní ředitelka Mgr. Jana Janošková. Netřídní paní učitelka, která se po celý školní rok bude podílet na výuce všech žáků je Mgr. Adéla Sedláčková. Důležitou roli ve škole má i paní vychovatelka Mgr. Ester Jurková, která společně s p. učitelkou Mgr. Adélou Sedláčkovou budou vychovávat děti ve školní družině.

 I letos má škola připraveny zájmové kroužky různého zaměření, kde se můžou žáci školy odreagovat. Jako každý školní rok se můžou žáci těšit na mnoho různých naučných i zábavných akcí, které škola v průběhu roku bude pořádat. Druhá a třetí třída již od měsíce října začne jezdit na plavání do Ratiškovic.

Přejeme našim žákům i novým prvňáčkům, aby se jim ve škole líbilo, rádi do ní chodili a dařilo se jim nejen v učení, ale i v celém životě.
Za kolektiv základní školy     Mgr. Ladislava Renčová.

Rovněž starostka obce paní Anna Vašicová spolu s místostarostou Ing. Radimem Buzíkem pozdravili děti v naší mateřské škole. Nejprve pozdravili třídu Žabiček, kterou navštěvuje 16 malých dětí. Vede je paní vedoucí učitelka Iveta Jagošová a Mgr. Ester Jurková.

Druhou třídu Včeličky v letošním roce navštěvuje 21 dětí. Vede je paní učitelka Pavla Vašicová a paní učitelka Michaela Teplá.

Taky jsme pozdravili naše kuchařky ve školní kuchyni . Všem popřáli šťastné vykročení do nového školního roku, samozřejmě se budeme těšit na dobré jídlo, které pro nás připraví.

A album nalezneme zde a také zde

 

 
 

 

Obecní úřad - starostka

přečteno: 695x
Aktuality z obce...

20. března 2019
HODINA ZEMĚ


21. prosince 2018
Humor-korení života

21. prosince 2018
Vánoční strom


13. prosince 2018
Floristický seminář


22. listopadu 2018
Stromy budoucnosti

20. listopadu 2018
Svatohubertská mše 2018

1. listopadu 2018
Vítání občánků

27. října 2018
Drakiáda 2018

20. října 2018
Lúcké HODY


Fotogalerie...

Fotogalerie obce
Zpravodaj...
Chcete-li od nás dostávat aktuální informace, zadejte svoji emailovou adresu
Vstup do redakčního systému PORTIA.CZ
neděle, 24. března 2019
celkem přístupů:
návštěvníků online: 804
CMS PORTIA.CZ [ Úvodní strana | Informace o obci | Poplatky | Úřední deska | Obecní zastupitelstvo | Plánované akce | Aktivity a organizace | Fotogalerie | Životní prostředí | Užitečné odkazy | Lúcký zpravodaj | Počasí u nás | Kontakt ]  webcreator
© 2006 - 2019, Obec Louka