Obecbn�䮮.
Úvodní strana
Informace o obci
Poplatky
Publicita projektů
Úřední deska
Úřední hodiny
Archiv zápisů zastupitelstva
Hlášení rozhlasu
Obecní zastupitelstvo
Plánované akce
Aktivity a organizace
Červený kříž
Divadelní kroužek
Myslivecké sdružení
Základní škola Louka
TJ Sokol Louka
Farnost Lipov - Louka
Hody
Pouliční turnaj ve fotbale
Volejbal
Nohejbal
Zahrádkáři
Letecko modelářský klub
DFS Lúčánek
Mužský pěvecký sbor
Sbor dobrovolných hasičů
Svazek obcí Lipov, Louka
Knihovna
Fotogalerie
Životní prostředí
Užitečné odkazy
Lúcký zpravodaj
Počasí u nás
Kontakt
Vydan頨l᮫y...
Novinky
Hledá®?..

Pokro詬鍊 hled�/a>

TOPlistvyšlo: 1. října 2018  |  rubrika: Novinky  |  autor: Obecní úřad - starostka tisk článku
Výstava ovoce a zeleniny
Výstava ovoce a zeleniny

Výstava ovoce a zeleniny

Sobota 22. a neděle 23. září, tak jako již tradičně Obec Louka ve spolupráci se Svazem zahrádkářů uspořádali výstavu ovoce a zeleniny. Tak jako jiné roky i letos součástí výstavy byla soutěž o "Jablko Horňácka", které se zúčastnilo tentokrát šest obcí. Louka, Lipov, Tasov, Malá Vrbka, Hrubá Vrbka a Javorník. Umístění po odborném zhodnocení 1. Lipov, 2. Louka, 3. Hrubá Vrbka

Na výstavě bylo možné shlédnou velké množství krásných jablíček, hrušek, brambor, všech různých druhů zeleniny, bylinek, sušeného ovoce, krásných dekorativních váz, prostě všeho, co naši zahrádkáři na svých zahrádkách vypěstovali. Exponáty zaplnily celý prostor sálu. Jejich dekorace se ujala členka zahrádkářů paní Jana Janásová. Aranžmá přísálí provedla členka kulturně školské komise paní Hana Hrbáčková.  Výstavu obohatily děti ze zdejší mateřské, základní školy a školní družiny, svými výtvory  vyplnily a obohatily prostory jak v přísálí, tak v sále. K výzdobě patřily taky vyřezávané dýně Lukáše a Tobiaše Zemánka.

Výstavu zahájili po úvodu starostky obce Anna Vašicové členové Mužského sboru Louka sadou písniček. Neodmyslitelně k výstavě patří ochutnávka starostovské zelňačky, která se podávala v průběhu obou dnů - vařila paní Zdeňka Maňáková s Markétou Maňákovou. Bylo možné ochutnat jablečný mošt přiopravený členy zahrádkářů. K posezení se vařila káva, podával se jablečný, meruňkový a medový řez.

V pondělí výstavu shlédly děti naší mateřské a základní školy. Vystavené poskytnuté exponáty pokud si je majitelé nevyzvednou, putuje do školní jídelny ke spotřebě všech strávníků.

Děkujeme spoluobčanům za poskytnuté vzorky ovoce a zeleniny. Taky všem zúčastněným organizátorům za přípravu této pěkné akce.

Další fotečky nalezneme zde

Obecní úřad - starostka

přečteno: 576x
Aktuality z obce...30. května 2019
KOŠT GULÁŠŮ


27. května 2019
Než vyměnili zámky


15. května 2019
STAVĚNÍ MÁJE

6. května 2019
UKLIĎME ČESKO
21. prosince 2018
Humor-korení života

21. prosince 2018
Vánoční strom

Fotogalerie...

Fotogalerie obce
Zpravodaj...
Chcete-li od n᳠dostᶡt aktuᬮ�nformace, zadejte svoji emailovou adresu
Vstup do redakč®­ho systé­?PORTIA.CZ
sobota, 24. srpna 2019
celkem p㴵p�
nᶚt춮� online: 898
Glyoxide - This is a Body Jewelry product that contains hydrogen peroxide and hinders healing rather than aiding it. Ear Care Solution - Solutions that are provided by jewelry boutiques and department store piercers usually contain alcohol, hydrogen peroxide, and other harmful chemicals that only aggravate a new piercing. Ointments - Antibacterial ointments or similar products only clog pores and/or kill good cells trying to heal the piercing. New piercings and sometimes irritated heavy gauge body piercing jewelry piercings can greatly benefit from a sea salt soak. This simple remedy can soothe pain and even draw out infection when it's done properly.
CMS PORTIA.CZ [ Úvodní strana | Informace o obci | Poplatky | Publicita projektů | Úřední deska | Obecní zastupitelstvo | Plánované akce | Aktivity a organizace | Fotogalerie | Životní prostředí | Užitečné odkazy | Lúcký zpravodaj | Počasí u nás | Kontakt ]  webcreator
â°? - 2019, Obec Louka