Vytištěno 20. října 2019, 00:30 ze serveru Obec Louka

vyšlo: 3. srpna 2016  |  rubrika: Novinky  |  autor: Obecní úřad - starostka (starosta@obeclouka.cz)

NOHEJBAL 2016

V sobotu 30. července přesně v 8 hodin ráno byl odstartován 18. ročník nohejbalového klání na sportovní ploše v areálu Pod Hájem. Právo prvního zápasu v pátečním rozlosování získal tým Stavoši proti týmu Limets.  V tu dobu již statečně Tomáš Hudeček otáčel rožněm na kterém opékal prasátko.

Co nám sdělil vedoucí organizačního týmu Vítězslav Šmehlík ke zdařilé sobotě. "Letošní nohejbalový turnaj začal již v pátek večer při rozlosování 120ti hráčů v 16 týmech rozdělených do 4 herních skupin bojujících o tradiční nohejbalový putovní pohár obce Louka, kde proběhlo kromě losování také předání různobarevných dresů.

Sobotní turnaj se začínal pro nás pořadatele již v brzkých ranních hodinách, kde našim hlavním úkolem bylo obnovení předchozí tradice nohejbalového turnaje a to grilovaného selete a nachystání ostatních věcí spojených s úspěšným zahájením turnaje.

V 8 hodin, kdy bylo vše nachystáno, zahájila sportovní den velkým hvizdem naše paní starostka a turnaj mohl začít na plné pecky.

Hráči vedli neúprosné souboje, ostatní hráči v týmu fandili, co jim hlasivky stačily. O netradiční výzdobu turnaje se postaral tým NC RUMETIC, kde ukázali historii nohejbalového turnaje a vystavili 18 druhů triček od prvního ročníku turnaje až po letošní 18 ročník.

Ve 12 hodin se už každému hladovému sbíhaly sliny na grilované 43 kg sele, o které se po celý den staral zkušený grilman Tomáš Hudeček. Kdo na sele neměl chuť, bylo pro něj připraveno grilované kuřecí maso.

Kolem 15 hodiny nastal ten osudový okamžik. Z každé skupina postoupily pouze 2 týmy, které bojovaly ve čtvrtfinále(Wagabond, Stavoši, Gream team, Limets, Nc rumetik, APPL, Nc kríglstar) z toho pak do finálových bojů postoupily týmy (Wagabond vs, Grean Team, a Limets vs. APPL). O první místo pak mezi sebou bojovaly týmy Grean Team( Kolacia Vašek, Šmehlík Vítězslav, Horňák Ondřej, Kučera Martin) a tým Limets (Pavlica Kamil, Lejčko Zdeněk, Sup Broněk, Mikeska Michal) kde po urputném boji vyhrál Grean Team a získal SUD Piva, a hlavně putovní pohár obce Louka. Třetí místo obsadil tým APPL a bramborovou medaili tedy 4. místo získal tým Wagabond.

1. místo    Grean Team                          2. místo  Limets

3. místo    APPL                                     4. místo Wagabond

Nyní bych chtěl poděkovat všem lidem co se starali o organizaci letošního turnaje, především klukům, co celý den trávili u grilu a děvčatům zajišťujícím občerstvení a také všem sponzorům patří velký DÍK  za podporu naší sportovní akce".