Vytištěno 23. května 2018, 18:25 ze serveru Obec Louka
http://obeclouka.cz/default.asp?sekce=ON&artid=749&akce=view


vyšlo: 24. ledna 2017  |  rubrika: Novinky  |  autor: Webmaster (webmaster@obeclouka.cz)

Rodičovský ples

Rodičovský ples 2017


RODIČOVSKÝ  BÁL 14. ledna 2017

Druhý v pořadí plesů byl  Rodičovský bál, který se uskutečnil 14. ledna, a který pořádali rodiče žáků naší základní školy za vřelé spolupráce zaměstnanců škola a Obecního úřadu.

Na příchozí hosty čekal vyzdobený sál do červenobílé barvy a z pódia zněly první melodie. Vůbec poprvé se v Louce představila dechová hudba Dolinečka ze Sudoměřic s kapelníkem Markem Bučkem. Krátce po 20,30 hod. uvítala všechny přítomné ředitelka naší školy Jana Janošková s předsedkyní školské rady Martinou Sečkařovou.

To už v přísálí netrpělivě čekají na svou letošní první premiéru mažoretky naší školy. Ty v tomto školním roce pracuji pod vedením Lenky Šlosárové a Simony Pechové. Překvapením večera byl taneční pár Martin Berčík a Karolína Petříková, kteří jsou členy tanečního klubu Classic v Hodoníně. Se zaujetím jsme všichni sledovali ukázky čtyř tanců z latinské Ameriky a to sambu, chacha("čaču"), rumbu a jive ("džaiv"). Obě vystoupení obecenstvo podpořilo hlasitým potleskem. Hostům celý večer vařil Lukáš Pokorník a Richard Dohnal. Z našeho menu si mohl vybrat opravdu každý. Bylo nabízeno: Kuřecí prso s prosciuttem, parmazánem a rukolovým salátem, Plněná panenka švestkou, sýrem a anglickou slaninou a také Hovězí roastbeef se zeleninovým salátkem. Nejen k jídlům si hosté vybírali víno z vinařství Vitis Strážnice a Hruška z Blatnice..

Půl hodiny po půlnoci přišlo na řadu losování hlavních cen našeho kola štěstí. Mezi největší lákadla patřil televizor, welness pobyt, tablet, soda stream, autobaterie, vibrační bruska nebo židle. Všem výhercům srdečně gratulujeme. Rodičovský bál celou noc doprovázela přátelská atmosféra, družné rozhovory nebraly konce a dle mého mínění návštěvníci odcházeli spokojeni.                                  Martina Sečkařová

 

Webmaster (webmaster@obeclouka.cz)


(c) Obec Louka, Všechna práva vyhrazena.
Publikování nebo šíření obsahu tohoto serveru je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu.