Vytištěno 23. května 2018, 18:21 ze serveru Obec Louka
http://obeclouka.cz/default.asp?sekce=ON&artid=755&akce=view


vyšlo: 12. března 2017  |  rubrika: Novinky  |  autor: Obecní úřad - starostka (starosta@obeclouka.cz)

ČČK

ČČK


ČČK

Český červený kříž je občanské sdružení, které v současné době má asi 20 000 členů a dobrovolníků sdružených do 692 místních skupinách. V oblastním spolku Hodonín nyní zůstávají 4 aktivní místní skupiny. A jsou to tyto: Hodonín, Dubňany, Vacenovice a Louka.

K přípravě akcí pořádaných v letošním roce se sešly členky výboru v sobotu 18. ledna v přísálí kulturního domu v Louce. Jelikož tento rok je volební pro období 2017 až 2021, byla diskutabilní otázka, zda budeme ve svojí činnosti pokračovat tak jako dosud. Na 1. března byla svolána Valná hromada místní skupiny Louka a hlasováním bylo rozhodnuto pokračování v činnosti ve stejném složení členů výboru.

Do představenstva byla jako předsedkyně zvolena Anna Vašicová - Louka č. 48, místopředseda Antonín Maňák - Louka č. 177, pokladní Božena Pokorníková - Louka č. 96, jednatelka Růžena Galečková - Louka č.339, revize pokladny PHARMDr. Vlasta Dvorská - Louka č. 224 a Simona Hozáková, Louka č. 297. Ostatní členky výboru: Božena Hrbáčková, Louka č. 205, Hana Hudečková, Louka č. 9, Marie Maňáková, Louka č. 11, Věra Maňáková, Louka č. 189, Zdeňka Šmehlíková, Louka č. 134, Františka Mikesková, Louka č. 45, Pavla Vašicová, Louka č.371. delegátkou na jednání Oblastního spolku byla zvolena Anna Vašicová.      

Pár postřehů z naší schůze máme zde

Po skončení Valné hromady byla uspořádána přednáška První pomoc při úrazech. Tentokrát první pomoc postiženému při nenadálých situacích spojenou s videoprojekcí přednášel MUDr. Jiří Ovečka. Po skončení si každý z účastníků mohl vyzkoušet resuscitaci na figuríně.

postřehy z přednášky zde

Obecní úřad - starostka (starosta@obeclouka.cz)


(c) Obec Louka, Všechna práva vyhrazena.
Publikování nebo šíření obsahu tohoto serveru je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu.