Vytištěno 19. července 2018, 10:02 ze serveru Obec Louka
http://obeclouka.cz/default.asp?sekce=ON&artid=777&akce=view


vyšlo: 2. července 2017  |  rubrika: Novinky  |  autor: Obecní úřad - starostka (starosta@obeclouka.cz)

NAŠE ŠKOLNÍ MLÁDEŽ

NAŠE ŠKOLNÍ MLÁDEŽ


NAŠE ŠKOLNÍ MLÁDEŽ

DEN MATEK 

Neděli 14.května odpoledne věnovaly děti naší základní a mateřské školy našim maminkám, babičkám, ale i tatínkům a dědečkům pásmo básniček, písniček, tanečků, všechny  svoje dovednosti jako dárek ke dni matek.

MŠ děti mladší předvedly pásmo Tancuj, tancuj, starší - Je z nás kapela. Lúčánek mladší s pochlubil pásmem Had leze z díry, své pásmo předvedl i Lúčánek starší za doprovodu DCM Lipovjánku. Taky mladší i starší mažoretky pod vedením Lenky Šlosárové předvedly své umění. 1. ročník základní školy sehrál hru Kuřátko a obilí, dramatický kroužek představil "Rozprávku o bačovi". Aerobik zatančily děvčata ze školní družiny. Společný závěr zahrála malá cimbálová muzika složená z dětí základní školy, kteří hudebně doprovodily zpěv svých spolužáků. Mluveným slovem celý program provázela Anetka Ilášová a Tobiáš Zemánek.

Další záběry nalezneme zde

Den dětí

Vstup do závěrečného měsíce letošního školního roku společně oslavila mateřská i základní škola "dnem dětí", který se uskutečnil ve čtvrtek 1. června v MŠ. Krásné slunné počasí dovolilo dětem, převlečeným za večerníčkové postavy, strávit celé dopoledne na školní zahradě. Soutěžní program připravili žáci z 5. ročníku pod dojhledem pí. učitelky Bucifalové, který se skládal z 8 stanovišť s jednotlivými úkoly - srážení kuželek, hod míčkem, skákání v pytli a další. Dopoledne bylo završeno společným focením a zmrzlinovým překvapením.

 V prvním letním měsíci se děti a žáci těšili z výletů

V pátek 2. června vyrazil 5. ročník do "naší matičky" Prahy, kde si žáci mohli prohlédnout nejznámější pamětihodnosti hlavního města.

V úterý 6. června se žáci 2. a 3. ročníku vydali po stopách historie na hrad Bouzov.

7. června se zase žáci 4. ročníku účastnili výletu do lanového centra PROUD v Brně.

tady jsou fotky z aktivit ve škole

 

 

Naši zpěváčci

Zpěváčci, kteří se umístili v dětské soutěži Horňácký zpěváček v kategorii do 10 let na předních místech se zúčastnili oblastního kola soutěže Zpěváček Slovácka ve Vlčnově 11. června.

Filip Švrček postoupil z druhého místa

Beata Hořáková postoupila z třetího místa

Ria Sabotová postoupila ze čtvrtého místa.

Za prezentaci obce a šíření lidových písní všem zúčastněným děkujeme a přejeme hodně úspěchů v dalších soutěžích. 

 

Obecní úřad - starostka (starosta@obeclouka.cz)


(c) Obec Louka, Všechna práva vyhrazena.
Publikování nebo šíření obsahu tohoto serveru je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu.