Vytištěno 19. července 2018, 10:03 ze serveru Obec Louka
http://obeclouka.cz/default.asp?sekce=ON&artid=778&akce=view


vyšlo: 29. června 2017  |  rubrika: Novinky  |  autor: Obecní úřad - starostka (starosta@obeclouka.cz)

DÁMSKÉ ODPOLEDNE

DÁMSKÉ ODPOLEDNE


DÁMSKÉ ODPOLEDNE

Čtvrtek 22. června podvečer se opět sešla v přísálí kulturního domu dámská společnost.

Radost - Harmonie - Rovnováha je logo australské květinové esence, se kterou nás seznámila a s tím co ji zajímá a čemu věří  lektorka -  průvodkyně celého odpoledne Lucie Vávrová DiS z Velké nad Veličkou. Sama je laborantkou na rentgenologii a proto má možnost se potkávat s klasickou medicínou a porovnat i jiné možnosti, které nám mohou zabezpečit jak fyzické, tak duševní zdraví.  Australské květinové esence se používají při psychických a fyzických potížích. Postupně odstraňují příčinu problému. Využívají sílu australské jedinečné přírody, která dodává radost, harmonii a rovnováhu. Květinové esence se připravují z okvětních lístků květin, které rostou v australských pralesích. Vysvětlila nám princip způsob výroby.

       

Květiny nám umožňují otevřít cestu k objevení  našeho plného potenciálu. Uvolňují negativní přesvědčení a pomáhají vytvořit emocionální zdraví a vyrovnanost. Účinky různých kombinací si měly možnost zúčastněné přímo vyzkoušet.

Jedinečnost tohoto posezení spočívala v klidném prožití  odpoledne umocněném malou meditací podbarvenou hudbou a každá žena byla po meditaci odměněna  potěšujícím dárkem - květinou.

Přesto, že bylo velmi teplo, byla tato hodinka velmi příjemná a osvěžující.

A další fotečky nalezneme zde

 

 

Obecní úřad - starostka (starosta@obeclouka.cz)


(c) Obec Louka, Všechna práva vyhrazena.
Publikování nebo šíření obsahu tohoto serveru je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu.