Vytištěno 19. července 2018, 10:02 ze serveru Obec Louka
http://obeclouka.cz/default.asp?sekce=ON&artid=785&akce=view


vyšlo: 30. června 2017  |  rubrika: Novinky  |  autor: Obecní úřad - starostka (starosta@obeclouka.cz)

REMODELING

REMODELING


REMODELING

V pátek 9. června si mohli naši občané nakoupit v nově přebudované samoobsluze Jednota.

Z důvodů rekonstrukce v druhé polovině května byla samoobsluha Jednoty  uzavřena. Byl přebudován jak vnitřní, tak venkovní vzhled. V prodejně se měnila zejména velikost prodejní plochy, vybavení regálů, rovněž se měnila i skladba nabízeného zboží a jeho umístění.

Remodeling zahrnuje ale i změnu technologického vybavení prodejny chladícími a mrazícími boxy, pokladními pulty a váhami. V rámci remodelingu jsou prováděny také navazující úpravy - fasáda prodejen. Dle sdělení manažerky prodejen Jednoty při jejím otevření v pátek 9. června sdělila, že k úpravě fasády dojde ve druhé polovině letošního roku, kdy se má měnit i rozdělení a různost barev.

Od prvního otevření samoobsluhy v sedmdesátých letech se vystřídalo několik vedoucích. První byl pan Dušan Tománek, po jeho náhlém odchodu při silniční havárii na krátkou dobu bez inventury (dle osobní vzpomínky) převzala paní Anna Sečkařová. Následně funkci vedoucí zastávala Anna Slováková, Antonín Slovák, Petr Minařík, který tutu funkci zastával víc jak 45 let. V současné době  nás u pultu obslouží   vedoucí a  paní Renata Koláčková, její zástupkyně Martina Sečkařová. prodavačka Eva Dřímalová.

A další fotečky nalezneme zde

Obecní úřad - starostka (starosta@obeclouka.cz)


(c) Obec Louka, Všechna práva vyhrazena.
Publikování nebo šíření obsahu tohoto serveru je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu.