Vytištěno 18. července 2018, 00:56 ze serveru Obec Louka
http://obeclouka.cz/default.asp?sekce=ON&artid=794&akce=view


vyšlo: 24. září 2017  |  rubrika: Novinky  |  autor: Obecní úřad - starostka (starosta@obeclouka.cz)

Rockový kemp

Rockový kemp


Rockový kemp

Sobota 2.9.2017 Strážnice - Hotařská búda

 Rockový kemp je pro mnohé rodiny s dětmi každoroční prázdninovou tečkou. I tentokrát odjíždíme na Hotařskou búdu ve strážnických vinohradech již v dopoledních hodinách. Procházkou na nedaleký kopec Žerotín si zpříjemníme dopoledne. Trasa je nenáročná s krásnými výhledy do okolí. Teploměr se šplhá ke třicítce a tak scházíme do příjemného stínu do viniční trati Podkovné k polednímu obědu.

Děti se hloučkují, kluci zkoumají okolí a sjíždí asi 20 metrovou lanovku. Děvčata si povídají a vzpomínají na prázdninové zážitky. Stejně jako předešlé roky i tentokrát je pro rodiče připravena degustace vína. Průvodcem našeho koštování a povídání o víně je vinař Jenda Vajčner.

 Po druhé hodině začínají u Hotařské bůdy soutěže a hry pro děti. Postupně přijíždějí další a další lůčtí účastníci letošního rockového klání. Nejen děti čekají na školu rocku. Tou nás provádí Walter Bartoš (lídr skupiny WB Band) se svým synem. Krátké ukázky hraní na elektronickou kytaru a vzpomínky na známé rockové muzikanty jsou příjemným zpestřením odpoledne. V pořadí pátý rockový kemp má podtitul karneval v Riu. Ve stylu brazilské samby na improvizovaném slováckém sambadromu se schyluje ke karnevalovému průvodu. I my jsme se na tuto část odpoledne pečlivě připravily. A naše snaha nebyla marná. Nás samotné překvapila nepřehlédnutelná čtyřicetičlenná skupina havajských tanečníků z Louky. Hlavní cena za nejpočetnější skupinu v podobě zahradního grilu nás neminula.

Na podiu začíná hrát host dnešního odpoledne - skupina THE HILSS z Prahy. Jejich písničky jsou příjemné na poslech a pomalé skladby svádí k párovému tanci. Úplným opakem je skupina FO3,která hraje po 18.00 hod. a baví návštěvníky ještě dlouho po půlnoci. Známé rockové písničky zvou nejen nás, ale i naše děti na parket, který se rychle plní. Je velmi teplá srpnová noc a všichni sledujeme ohňostroj, tečku za letošními prázdninami.                                        Martina Sečkařová

A další fotečky nalezneme zde

Obecní úřad - starostka (starosta@obeclouka.cz)


(c) Obec Louka, Všechna práva vyhrazena.
Publikování nebo šíření obsahu tohoto serveru je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu.