Vytištěno 18. července 2018, 00:57 ze serveru Obec Louka
http://obeclouka.cz/default.asp?sekce=ON&artid=799&akce=view


vyšlo: 8. října 2017  |  rubrika: Novinky  |  autor: Obecní úřad - starostka (starosta@obeclouka.cz)

Lúčánek

Lúčánek na Kampě


Lúčánek na Kampě

Starší děti z Lúčánku se v sobotu 23. září vydaly opět po roce do Prahy reprezentovat naši malebnou vesničku. Vyjeli jsme brzy ráno vlakem a  po cestě jsme spolu s CM Dur a CM Romana Sokola trénovali vystoupení. Po příjezdu do Prahy jsme si udělali procházku městem až na Kampu, kde se konala akce Malostranské vinobraní, na kterou jsme dostali pozvání. Před obědem proběhla krátká zkouška na jevišti a pak už vše mohlo začít. Podle obrovského potlesku diváků se naše vystoupení líbilo. protože byl program rozdělen na dvě části, měli jsme téměř dvě hodiny volno, a tak jsme se šli projít v krojích na Karlův most.

Při procházce naše kroje vzbuzovaly nemalou pozornost turistů českých i zahraničních, mnozí se s námi chtěli fotografovat. počasí nám vyšlo, sluníčko svítilo a procházka po Karlově mostě byla kouzelná. Pak už nás čekala večerní část programu a po ní večeře a vytoužené převlečení do civilu. Večer jsme se ještě prošli noční Prahou a projeli tramvají na nádraží. Vlakem jsme dorazili do Říčan, kde jsme měli domluven nocleh. Ráno jsme se po vydatné snídani vypravili na cestu na nádraží a vlakem domů, kde nás již s obědem čekaly naše maminky.

Výlet se dětem moc líbil a všichni se těší na další společnou folklorní akci, kdy vyjedeme zase někam ukázat, jak šikovné děti v Lůce máme.       Jana Evjáková

  

Obecní úřad - starostka (starosta@obeclouka.cz)


(c) Obec Louka, Všechna práva vyhrazena.
Publikování nebo šíření obsahu tohoto serveru je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu.