Vytištěno 20. února 2019, 02:36 ze serveru Obec Louka
http://obeclouka.cz/default.asp?sekce=ON&artid=820&akce=view


vyšlo: 17. prosince 2017  |  rubrika: Novinky  |  autor: Obecní úřad - starostka (starosta@obeclouka.cz)

Pouštění balónků - vánoční trhy

Pouštění balónků - vánoční trhy


Pouštění balónků - vánoční trhy

Pátek 8. prosince jsme se sešli v hojném počtu všech věkových kategorií před kulturním domem k vypouštění balónků Ježíškovi. Letošní akce nebyla celostátně organizovaná, tak jako minulé roky rádiem Impulz, a taky nás neprovázel hlas Václava Vydry.

Celkové organizace akce a vypouštění balónků v modré barvě nám připravila Eva Dřímalová a pracovníci obecního úřadu v Louce. Každý z dětí ba i dospělí si měli možnost napsat své tajné přáníčko Ježíškovi, snad se mu splní a pod stromečkem najde svůj vytoužený dárek. I moderování jsme se ujali sami ve své režii. Celkem k obloze se vzneslo 196 balónků.

Po té jsme se všichni sešli v sále kulturního domu, kde nás žáci starší třídy mateřské školy pod taktovkou paní učitelky Ivety Jagošové za doprovodu cimbálové muziky Marka Potěšila a pěvecký kroužek základní školy pod vedením paní učitelky Lachnitové potěšily kytičkou adventních písní.

Následovaly trhy adventních a vánočních ozdůbek a dekorativních předmětů žáků zdejší základní školy a mateřské školy, taky že jich bylo nepřeberné množství. Mnozí z návštěvníků si jimi nyní zdobí své domovy.

A další záběry nalezneme zde

Obecní úřad - starostka (starosta@obeclouka.cz)


(c) Obec Louka, Všechna práva vyhrazena.
Publikování nebo šíření obsahu tohoto serveru je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu.