Vytištěno 23. dubna 2019, 01:56 ze serveru Obec Louka
http://obeclouka.cz/default.asp?sekce=ON&artid=834&akce=view


vyšlo: 26. února 2018  |  rubrika: Novinky  |  autor: Obecní úřad - starostka (starosta@obeclouka.cz)

Vánoční sraz šipkařů 2017

Vánoční sraz šipkařů 2017


Vánoční sraz šipkařů 2017

V pátek 29.12.2017 se v kulturním domě v Louce sešlo celkem 71 šipkařů z blízkého i vzdálenějšího okolí. Po několika hodinách strávených u 7 terčů jsme mohli ohodnotit ty nejlepší a předat jim ceny, které věnovali sponzoři a organizátoři akce.

Nejlepším účastníkem se stal Roman Benisko ze Zlína. ten si odnesl vstupenky na světovou exhibici šipkařů Prague darts masters, která se koná 23.2.2018 v Praze. V celkovém pořadí ho následoval Radek Juřena ze Starého Města, který si domů odvezl autokameru. hned za nimi skončil Pavel Brůna ze Zlína a s ním odjel poukaz na sud lúckého piva. Na čtvrté pozici byl vyhlášen Josef Račický z Hodonína, který si za poukaz může nakoupit šipkové zboží. Nejúspěšnější ženou byla Jarmila Holková ze Zlína.

Domácí účastníci se mezi nejlepší nedostali.

Celou akci podpořili: Obec Louka, Milan Vyoral - výroba pohárů, Teslux Lighting, Kučera plus, s.r.o., Elektro Maňák a šipkaři z Louky, Uherského Brodu a Havřic. Všem sponzorům děkujeme za podporu.

Jsme rádi, že počet šipkařů, kteří jezdí do Louky se stále zvyšuje, a proto jsme tuto akci uspořádali právě na místním kulturním domě. Věříme, že všichni byli spokojeni jak s úrovní, tak průběhem celé akce. Zároveň všechny srdečně zveme na šipkařský discoples, který se uskuteční 3. března na sokolovně v Moravském Písku.               mk

 

Obecní úřad - starostka (starosta@obeclouka.cz)


(c) Obec Louka, Všechna práva vyhrazena.
Publikování nebo šíření obsahu tohoto serveru je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu.