Vytištěno 18. ledna 2019, 01:58 ze serveru Obec Louka
http://obeclouka.cz/default.asp?sekce=ON&artid=839&akce=view


vyšlo: 22. dubna 2018  |  rubrika: Novinky  |  autor: Obecní úřad - starostka (starosta@obeclouka.cz)

Ukliďme Česko

Ukliďme Česko


Ukliďme Česko

Sobota 9. dubna. V 9 hodin se sešla pětatřiceti členná skupina nadšenců, kteří se zapojili do akce Ukliďme Česko. Celou tuto akci zorganizovali členové komise životního prostředí Obce Louka. Trasu úklidu předem pečlivě připravili. Letos se zapojili i členové Mysliveckého sdružení Volavec Louka a hasiči. Pytle se sesbíranými odpadky sváželi zaměstnanci Obecního úřadu ke kontejnerům, kde probíhalo jejich třídění. Na množství pytlů bylo znát, že si svého okolí vážíme a znečištění nebylo tolik jak první rok.

Samozřejmě tak jako roky předešlé se po skončení všichni sešli Pod hájem ke společnému posezení. Byla připravena gulášová polévka, opékání špekáčků, káva nebo čaj.

Za aktivní účast letošního úklidu organizátoři ohodnotili diplomem nejen nejmladší účastníky.

Další fotečky nalezneme zde

Sbírka pro Diakonii

Výbor ČČK v součinnosti s akcí "Ukliďme Česko" uspořádal sbírku ošacení pro Diakonii Broumov, se kterou již přes deset let spolupracujeme. V zázemí zahrádkářů ve víceúčelové budově měli občané možnost přinést pytle s větším objemem ošacení, sklo, kapny nebo matrace.

Přesto, že u kulturního domu je celoročně umístěn kontejner na ošacení, sesbíralo se poměrně celé nákladní auto. Tentokrát nad sbírkou dohlížela paní Božena Hrbáčková.

Všem zúčastněným při obou akcích děkujeme za aktivní přístup, za pomoc potřebným a zpříjemnění okolí naší obce.

Obecní úřad - starostka (starosta@obeclouka.cz)


(c) Obec Louka, Všechna práva vyhrazena.
Publikování nebo šíření obsahu tohoto serveru je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu.