Vytištěno 20. února 2019, 01:52 ze serveru Obec Louka
http://obeclouka.cz/default.asp?sekce=ON&artid=857&akce=view


vyšlo: 9. července 2018  |  rubrika: Novinky  |  autor: Obecní úřad - starostka (starosta@obeclouka.cz)

Dětský den

Dětský den


DĚTSKÝ DEN POD HÁJEM                                            

Sobota 2. června v areálu Pod Hájem patřila nejen lůckým dětem. 

Krátce po 14.00 hod. se zaplňovalo všech deset stanovišť, která byla pro děti připravena. Mezi nejzajímavější patřilo malování po slepu nebo střelba z airsoftové pistole. O tuto disciplínu byl zájem až do večerních hodin. Za splněné úkoly si děti odnášely balíček sladkostí, kofolu a párek.

Překvapením tohoto odpoledne byla ukázka bzeneckého kynologického klubu. Členové tohoto spolku se zabývají výchovou a výcvikem psů všech plemen. Cvičí podle národních a mezinárodních zkušebních řádů, připravují psy na zkoušky. Jejich ukázka byla velice zajímavá pro děti i dospělé a poslušnost psů byla obdivuhodná.

Bohužel nám i letos nepřálo počasí a většinu dne doprovázel déšť. Ten ale rozhodně nebyl překážkou tomu, aby si děti vystály dlouhou řadu na slíbenou zmrzlinu.

Z tohoto odpoledne si také každý mohl odnést originál tetovačku. Zájem byl velký nejen mezi dětmi a rodiči, ale našly se také odvážné babičky.

Jako každý rok se i toto odpoledne nemohlo obejít bez oblíbené židličkované. Nejen děti, ale i maminky a tatínkové soutěžili se zápalem a každý odstupující si odnesl malou drobnost, aby ta prohra tolik nebolela.

Jsem  velmi ráda, že už po třetí přijala pozvání strážnická rocková kapela FO3 (fotři) a i přes nepříznivou předpověď počasí pánové přijeli a dětem zahráli. Hlavně děvčata se na rockové písničky moc těšila a s prvními tóny jsou na parketu. Kapela přivezla dětem diplomy za splnění soutěžních disciplín a také odznáčky s jejich logem.

Odpoledne pro děti pomalu končí a areál pod Hájem utichá od dětského smíchu a povyku. Začíná večerní zábava, ale obloha se nemilosrdně zatahuje..

Děkuji všem sponzorům hlavně OÚ Louka, Střechy Kučera a Elektro Maňák.

                                                Martina Sečkařová

Další fotečky nalezneme zde

Obecní úřad - starostka (starosta@obeclouka.cz)


(c) Obec Louka, Všechna práva vyhrazena.
Publikování nebo šíření obsahu tohoto serveru je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu.