Vytištěno 12. listopadu 2019, 06:49 ze serveru Obec Louka
http://obeclouka.cz/default.asp?sekce=ON&artid=875&akce=view


vyšlo: 3. října 2018  |  rubrika: Novinky  |  autor: Obecní úřad - starostka (starosta@obeclouka.cz)

Den seniorů

Den seniorů


Den seniorů

1.října je již několik let slaven jako Mezinárodní den seniorů. Tento den je věnován našim rodičům, prarodičům, maminkám, tatínkům, babičkám a dědečkům. Taky jsme slavili tento svátek spolu s našimi seniory, které jsme pozvali ke společnému posezení na kulturním domě. Pro zpříjemnění odpoledne k nám zavítali interpreti brněnského divadla " Slunečnice". Jejich vystoupení jsou velmi žádaná, navštívili již mnoho míst v našem okolí.

Taky pro naše seniory si divadlo Slunečnice připravilo poutavé, nádherné hudební vystoupení. V recitálu zpěvačky a zakladatelky souboru Kristýny Šebkové zazněly velmi slavné písně od interpretek zvučných jmen, které byly obklopeny autory světového formátu jako je - Judita Čeřovská, Hana Hegerová, Marta Kubišová či Edita Piav.

 

Pořad byl provázen milým slovem ze života zpěvačky, spojenými se zážitky z divadla, které působí již 12 let. Zpěvem ji doprovázel její sny Kristián Šebek s písněmi Karla Gotta, Jiřího Korna, Valdemara Marušky a jiných známých zpěváků.

Při kávě, koláčku a vynikajícím  jablečném zákusku, který pro naše návštěvníky připravila paní Zdeňka Maňáková, jsme besedovali až do večerních hodin. Samozřejmě nechyběla ani štamprličky slivovičky a svařené vínko.

Spokojenost a úsměv na tvářích našich seniorů dával znát, že se jim odpoledne líbilo.

Další fotečky nalezneme zde

 

Obecní úřad - starostka (starosta@obeclouka.cz)


(c) Obec Louka, Všechna práva vyhrazena.
Publikování nebo šíření obsahu tohoto serveru je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu.