Vytištěno 20. února 2020, 18:35 ze serveru Obec Louka
http://obeclouka.cz/default.asp?sekce=ON&artid=907&akce=view


vyšlo: 9. září 2019  |  rubrika: Novinky  |  autor: Obecní úřad - starosta (starosta@obeclouka.cz)

Nohejbal 2019

Nohejbal 2019


Nohejbalový turnaj 2019

V sobotu 27. července se v areálu Pod Hájem uskutečnil již 21. ročník nohejbalového turnaje.

O putovní pohár obce Louka letos soupeřilo 13 týmů s celkovým počtem 107 hráčů. Místní tradici však tento rok příliš nepřálo počasí. Kvůli ranním vydatným dešťům muselo být upraveno hřiště a turnaj tak začal s hodinovým zpožděním. Naštěstí se ani pochmurné počasí nepodepsalo na kvalitě předvedené hry či chuti čepovaného piva.

Celkovou příjemnou atmosféru navíc dotvářelo bohaté občerstvení nachystané jak pro hráče, tak i pro příchozí fanoušky. O čepování piva a obsluhu bufetu se starala krásná děvčata i pracovití hoši. Na rožni už od ranních hodin připravoval Tomáš Hudeček grilované sele, které se kolem pravého poledne snědlo v mžiku. Zároveň se během celého dne mohli návštěvníci zakousnout do grilovaného masa a klobás.

Po zápasech ve skupinách a urputných soubojích ve vyřazovací části se do bojů o pohárová místa dostaly čtyři nejlepší týmy. První místo letošního ročníku vybojovali několikanásobní mistři z týmu Green Team (Kolacia Vašek, Šmehlík Vítězslav, Mička Petr, Kučera Martin), jenž ve finále přehráli tým Olmik (Smetka Bronislav, Hruška Robert, Masopust Petr, Kalivoda Martin). Na třetím místě se umístili obhájci poháru Zkrati (Smetka Miroslav, Chotaš Roman, Michalička Viktor, Nejezchleba Miroslav), kteří porazili pořadatele tohoto ročníku Limets (Lejčko Zdeněk, Čajka Petr, Mikeska Michal, Pavlica Kamil).

Po skončení finále proběhlo playoff poražených, jenž určilo konečné pořadí týmů. O hudbu se během celého turnaje staral DJ Matějko a ve hraní pokračoval i po konečném vyhlášení výsledků.

Tímto bychom chtěli poděkovat všem hráčům a fanouškům, kteří se turnaje zúčastnili i přes nepřízeň počasí. Velký dík patří taktéž sponzorům akce, díky nimž bylo zajištěno mnoho cen pro hráče. Těšíme se na Vás opět za rok!

Za pořadatele týmu Limets Michal Mikeska.

Další foto ZDE

Obecní úřad - starosta (starosta@obeclouka.cz)


(c) Obec Louka, Všechna práva vyhrazena.
Publikování nebo šíření obsahu tohoto serveru je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu.